Od Autora


„Moja wina”

Książka napisana została z perspektywy obrażonego szczyla (dziecka), które nie-zarobiło na wszystkie wymarzone zabawki i nie zwiedziło wszystkich miejsc z widokówek tur-agencji. W związku z tym ‚słowo pisane’ przypadkiem celowo jest stronniczo-marudne oraz nie jest obojętnie-neutralnie mdłe i nijakie – zawiera 8 wyraźnych zdrowo pieprzniętych i przesolonych smaków. Dlatego lektura może stanowić dodatkową wartość zabarwienia emocjonalnego. W końcu nie tak często są rzucane okruchy błota insynuacji bez dowodów przez naście stron do wspaniałomyślność imperium omijając niesamowitych znajomych i dekorując tu i ówdzie szczyptą mniej świeżych szczurów i pęczki wiązanek rybich głów.

„Rasizm – Nie!

Etnosceptyzm – Tak” 

„Nie jestem rasistą bo wszystkich nienawidzę jednakowo”.

Opętany Autor podkreśla, że jest wdzięczny za wielki koktajl kulturowy w tym osób wspieranych i/lub rozkręconych kulturą USA: Parkinson, Thom Edison, Albert Einstein, Pareto, Dale Carnegie,  Bill Cosby (show), Eddie Murphy, Tyson, Rambo, Twardy orzeszek,  Terminator, RoboCop, Robert Sheckley, Michael Jackson, Michael Jordan, Samuraj Jack, Family Gay, South Park, Drown Togather, Oprah Winfrey (show), Henry Ford, Żółwie ninja, Godzilla, Pizza, PayPal, Timothy Ferriss, Anthony Robins, Brian Tracy, Donald Trump, Dale Carnegie i Napoleon HillDżeki Chan, Bruce Lee i jego legendarny uczeń Chuck Norris. Uwaga: linki prowadzą do anglojęzycznych stron wikipedii.

„Niech mi pokażą taką istotę ludzką co kocha dowolnego nie-bliźniego swego jak sex-partnerkę swoją, a powiem że ten Cudo-fil powinien się leczyć albo być skazany (w tym na terapię w zaostrzonym rygorze w sposób bezpośredni w pomieszczeniach bardzo bezpiecznych i koszuli z baaardzo długimi rękawami). ”

 

Formy Wydania

Co do książki w wersji papierowej – czeka na akceptację ekologów i poparcia uzasadnienia ‚liczbą chętnych do kupienia wersji elektronicznej’.
Co do wydania w formacie PDF oraz EPUB:

PDF – Wygląda zgodnie z drukiem na (e)papierze. Transformacja do innych formatów na podstawie pliku PDF przebiega poprawnie inaczej (główne efekty specjalne  występują w tablicy i nadmiernej ilości przypisów). 

Wybierasz wersję PDF

EPUB

Wydawnictwo uwzględniło coraz to większe zainteresowanie  popularnymi, otwartymi (i darmowymi),  poddającymi się personalizowaniu (np. zmiana rozmiaru czcionki i odstępów pomiędzy wierszami i odstępów od marginesu)  formatami typu  Elektronicznej PUBlikacji .

Książka została przetestowana na telefonach z Androidem za pomocą aplikacji CoolReader.
Domyślne opcje wyświetlania były akceptowalne;  żółta czcionka na niebieskim tle poprawiły kontrast.


Książka w urządzeniach KINDLE została umieszczona w kolorach odcieni szarości. (Nawigacja wedle menu TOC w urządzeniach KINDLE wprowadzała w błąd swoją precyzją – dlatego została wyłączona. Jeśli nawigacja i pełnia stylów jest dla Ciebie kluczowa  polecamy wersję  PDF albo EPUB).
Zamów format MOBI (Kindle)