9/11 sprawa wewnętrzna

Posted by evilfluffy on Marzec 29, 2012
aktualności

USA 9/11 inside job

5 minutowy (anglojęzyczny) filmik podsumowujący wydarzenia   9/11: A Conspiracy Theory 

* Umieszczam na stronie bo na youtube – może być skasowany albo zastrzeżony co do lokalizacji


źródło: 12

Poniżej (film 1 odtwarzany prosto z youtube oraz) odpis tekstu filmiku po Polsku (w szybkim tłumaczeniu – więc jeśli są chęci korekty – wyślij maila albo skomentuj na stronie Opinie)

ODPIS: Rankiem 11 września 2001 roku, 19 mężczyzn uzbrojonych w „noże introligatorskie” [do kartonu i papieru], kierowanych przez człowieka na dializach w twierdzy jaskini na drugim końcu świata za pomocą telefonów satelitarnych i laptopa przeprowadziło  najbardziej wyrafinowaną penetrację najbardziej silnie bronionej przestrzeni powietrznej w świecie, pokonując pasażerów i  pilotów wyszkolonych do wojskowych walk  na 4 samolotach handlowych przed zmianą kierunku lotu tych samolotów dziko z kursu i przez ponad godzinę nie będąc molestowanymi przez ani jeden samolot militarny.

Tym 19 porywaczom, pobożnym fundamentalistom religijnym, którzy lubili pić alkohol, zażywać kokainę  i żyć ze striptizerkami o  różowych włosach, udało się powalić 3 budynki z 2 samolotów w Nowym Jorku, podczas gdy w Waszyngtonie pilota, który nie mógł obsłużyć pojedynczego silnika Cessny zdołał wykonać serię akrobatycznych trików w 757 na wysokości 8000 stóp schodząc 270 stopni  w pętli kierując się dokładnie na poziom parteru, uderzając wPentagonie w biuro analityków budżetowych gdzie prawnicy DoD pracowali nad tajemnicą 2.3 biliona dolarów, które sekretarz obrony Donald Rumsfeld określił „zaginionymi” z kasy w Pentagonie podczas konferencji prasowej dzień wcześniej, 10 września 2001 roku.

Na szczęście, media (wiadomości) wiedziały kto to zrobił w ciągu kilku minut, mędrcy wiedzieli w ciągu kilku godzin, Administracja wiedziała w ciągu dnia, a dowody dosłownie wpadły w ręce  FBI [tak jak paszport „terrorysty” został znaleziony obok rozwalonego budynku]. Ale z jakiegoś powodu banda szalonych ulubieńców teorii spiskowych zażądała śledztwa w sprawie największego ataku na amerykańskiej ziemi (w całej historii USA).

Dochodzenie zostało opóźnione, niedofinansowane, ustanowione na niepowodzenie, konflikt interesów i sfabrykowanie od początku do końca. Była ona oparta na zeznaniach uzyskanych za pomocą tortur, zapisy, które zostały zniszczone. To dochodzenie nie wspomina o istnieniu WTC7 [3ci zawalony budynek], niebezpieczeństwie stanu, Ptech i Sibel Edmonds, Obl i CIA, oraz ćwiczeniach z porwaniem samolotu i skierowaniem na budynki, które były symulowane dokładnie w tym samym czasie, oraz że te wydarzenia faktycznie miały miejsce. Został on przekłamany przez Pentagon, CIA, administrację Busha oraz co do Bush’a i Cheney … cóż, nikt nie wie, co oni powiedzieli na to, bo rozmawiali w tajemnicy, nie dla prasy, oraz nie pod przysięgą i za zamkniętymi drzwiami. To nie zachęciło, aby sprawdzić kto ufundował ataki dlatego, że to pytanie ma „znikome praktyczne znaczenie” [*znikome = Ogromne]. Mimo to, Komisja 9/11  rzeczywiście świetnie się spisała, odpowiadając na wszystkie publiczne pytania   (oprócz większości pytań „członków rodzin ofiar”) i podpięli winę pod wszystkich  odpowiedzialnych osób [kozłów ofiarnych] (choć nikt nie stracił pracy), określając ataki  jakoby były spowodowane „brakiem wyobraźni”, ponieważ Bush powiedział „nie sądzę, że każdy może sobie wyobrazić samoloty  wlatujące w budynki” z wyjątkiem Pentagonu i FEMA i NORAD i NRO.

DIA zniszczyło 2,5 TB danych o Able Danger, ale to jest OK, ponieważ prawdopodobnie nie był ważne.

SEC zniszczył swoje rekordy w śledztwie w sprawie ‚wewnętrznego handlu’ przed atakami, ale to jest OK, bo niszczenie dokumentacji największego śledztwa w historii SEC było tylko częścią rutynowego prowadzenia dokumentacji.

NIST sklasyfikował dane, które były wykorzystane do ich modelu upadku WTC7, ale to jest OK, ponieważ wiedząc, jak zrobili swój model tego upadku by „zagrażał bezpieczeństwu publicznemu”.

FBI twierdzi, że wszystkie materiały związane z ich dochodzeniem dnia 9/11 powinny być utrzymywane w tajemnicy przed opinią publiczną, ale to jest OK, ponieważ FBI prawdopodobnie nie ma nic do ukrycia.

Ten człowiek nigdy nie istniał, ani cokolwiek miał do powiedzenia godne Twojej uwagi, a jeśli mówią inaczej jesteś paranoikiem teoretykiem konspiracji i zasługujesz na  bycie unikanym  przez całą ludzkość. Podobnie jak  ten , ten , te n, i ona. (I ona i ona i on).

Osama Bin Laden mieszkał w twierdzy w jaskini górach Afganistanu, ale jakoś uciekł. Potem ukrywał się w Tora Bora, ale jakoś uciekł. Potem mieszkał w Abottabad przez lata, drwiąc 10 lat z Najobszerniejszych poszukiwań wywiadu ‚inteligencji’ zatrudniającej najbardziej zaawansowane technologii w dziejach świata , uwalniając film po filmie z pełną bezkarnością (i coraz młodszym obliczem, jak to zrobił), zanim w końcu znalazła go śmiała drużyna SEAL, która nie  zarejestrowała akcji (ataku) na wideo, w którym Osama nie stawiał oporu lub używał żony jako ludzkiej tarczy, i w których pracownicy sił specjalnych  pękli i wpadli w panikę i zabili tego bezbronnego człowieka, podobno najlepsze źródło informacji wywiadowczych o tych łajdackich terrorystach na świecie. Potem jego ciało wyrzucili do morza wcześniej nie mówiąc nikomu o tym. Następnie kilkadziesiąt  członków tego zespołu zginęło w katastrofie śmigłowca w Afganistanie.

Jest to opowieść o 9/11, dostarczona przez media, które opowiadały Ci twardą prawdę o JFK i niemowlętach z inkubatora i mobilnej produkcji urządzeń oraz ratowaniu ‚Jessica Lynch’.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej historii … jesteś „rzadkim gównem”, paranoikiem, znęcającym się nad psami nienawidzącym dzieci  i będziesz piętnowany przez wszystkich. Jeśli kochasz swój kraj [USA] i/lub wolność, szczęście, tęcze, rock and roll, szczeniaki i szarlotkę i swoją babcię, nigdy nie będziesz kiedykolwiek wyrażać wątpliwości co do każdej części tej historii nikomu. Kiedykolwiek.

To było publiczne ogłoszenie przez serwis: Przyjaciół    FBI, CIA, NSA, DIA, SEC, MSM, Biały Dom, NIST, i Komisji 9/11.

Ponieważ Ignorancja to siła.

 

Tags: ,

Comments are closed.